Výmeny & špekulácie

Začínajú byť Islanders nervózni z Tavaresovej situácie?

Michal Bujna, 08. 01. 2018 Otázka budúceho domova tímu New York Islanders je, zdá sa, vyriešená. Stále je však otvorená otázka budúcnosti kapitána newyorského tímu.

Kto by chcel prísť o hráča kalibru Johna Tavaresa? Nikto. A nechcú to ani Ostrovania. Tí by boli najradšej, keby už bola nová zmluva spečatená. problémom však je, že rokovania sa odložili až za hranicu konca sezóny.

Islanders však zrejme dúfali, že by sa predsa len začalo rokovať skôr. V zákulisí sa povráva, že sú zo situácie čoraz nervóznejší. Tavares sa nechcú rozptyľovať rokovaniami počas ročníka a ten zatiaľ nevychádza mužstvu ideálne.

Hviezdny útočník sa netají ambíciou získať Stanleyho pohár, a preto mu museli Islanders ukázať, že by v budúcnosti oň mohli reálne bojovať. Momentálne sú však bod za hranicou postupu do play-off a miestami nepodávajú presvedčivé výkony.

Ak by Tavares nepodpísal zmluvu do 1. júla, stal by sa neobmedzeným voľným hráčom a mohol by tím slobodne opustiť. Momentálne je však nepravdepodobné, že by ho Garth Snow pred prestupovou uzávierkou vymenil. Úprimný názor hráča na pravdepodobnosť predĺženia zmluvy by však pred ňou zrejme ocenil.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2019 NHL.eu