Výmeny & špekulácie

Zacha skóroval, Tatar asistoval, Neuvirth sa zranil + highlighty

Michal Bujna, 19. 02. 2018 V nedeľu sa v kanadsko-americkej NHL odohralo sedem zápasov. Pozrite sa, ako sa v nich darilo česko-slovenským hráčom a nenechajte si ujsť ani video higlighty.

Z českých hráčov sa do bodovania zapísal len Pavel Zacha, ktorý svojím šiestym gólom v sezóne pomohol New Jersey k víťazstvu 3:2 nad Carolinou, ktoré v predĺžení zariadil Taylor Hall.

Zo Slovákov sa v akcii ukázal len Tomáš Tatar, ktorý zaznamenal asistenciu, svoj 26. bod v ročníku, pri prehre Detroitu 2:3 s Torontom. Petr Mrázek sa stal treťou hviezdou zápasu, keď predviedol 31 zákrokov.

Z brankárov sa predstavil v akcii aj Michal Neuvirth, ktorý kryl 11 striel z 14 predtým, ako po prvej tretine prenechal miesto Alexovi Lyonovi. Utrpel totiž zranenie dolnej časti tela. Philadelphia inak zdolala Rangers 7:4.