Výmeny & špekulácie

Vymenia Golden Knights predsa len Jamesa Neala?

Michal Bujna, 13. 02. 2018 Skvelá inauguračná sezóna nováčika NHL Vegas Golden Knights sa postarala aj o to, že sa tímu narušili plány pred prestupovo uzávierkou. Veľkou neznámou sa napríklad stalo to, čo tím urobí s hviezdnym útočníkom James Nealom.Zlatí rytieri vstúpili do ligy s cieľom dostať sa do play-off do troch rokov. Veľké oči pred touto sezónou nemali, a tak sa čakalo, že pred prestupovou uzávierkou budú meniť hráčov a získavať za nich mladíkov a draftové voľby pre podporenie budúcnosti.

Jedným z hráčov, s ktorého výmenou sa počítalo, bol aj Neal. Nič sa nemenilo na tomto predpoklade ani po skvelom začiatku sezóny. V jej strede je však Vegas stále vysoko, dokonca na prvom mieste Západnej konferencie. A šanca na úspech je tu a teraz.

Preto mnohí začali uvažovať o tom, že si tím Neala ponechá, aby mu pomohol k úspechom aj v play-off. Brian Lawton, niekdajší generálny manažér Tampy Bay a hráčsky agent, si však myslí, že Golden Knights sa vrátia k pôvodnému plánu a predsa len Neala vymenia.

Podľa neho má o jeho služby záujem viacero tímov. Niet sa čomu čudovať, keďže v tejto sezóne už strelil o jeden gól viac ako vlani – 24. Tímy, ktoré potrebujú posilniť útok, by za neho mohli zaplatiť pomerne veľa aj napriek tomu, že je potenciálnym neobmedzeným voľným hráčom.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2019 NHL.eu