Výmeny & špekulácie

Vrátia sa v lete Grabner s Nashom k Rangers?

Michal Bujna, 30. 03. 2018 Rangers sa pred prestupovou uzávierkou zbavili skúsených útočníkov Michaela Grabnera a Ricka Nasha, ktorým po sezóne končí zmluva. Je možné, že by sa do New Yorku vrátili už v lete?Grabner, ktorý bol vymenený do New Jersey, si túto alternatívu vie predstaviť: „Som tomu otvorený. Nerozmýšľal som o tom, ale som otvorený čomukoľvek. Snažím sa tu dohrať sezónu, hrať čo najlepšie a potom sa uvidí, čo bude ďalej.“

Rangers by podľa Bretta Cyrgalisa z denníka New York Post boli otvorení návratu Grabnera, ak by bola cena správna. To isté platí aj o Nashovi, ktorý sezónu dohráva tíme bostonských Medveďov.

A hoci by návrat oboch mohol byť v hre, je veľmi nepravdepodobné, že by s nimi bol generálny manažér Jeff Gorton ochotný podpísať dlhšiu ako dvojročnú zmluvu. A oni by zrejme v týchto fázach kariéry mohli chcieť väčšiu istotu.

Pripomeňme, že newyorský tím získal za Grabnera dvadsaťročného obrancu Jegora Rykova a voľbu v druhom kole na tohtoročnom drafte. Výmena Nasha im „zarobila“ voľbu v prvom kole tohtoročného draftu, voľbu v 7. kole draftu 2019, nádejného obrancu Ryana Lindgrena, ako aj útočníkov Ryana Spoonera a Matta Beleskeyho.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2019 NHL.eu