Výmeny & špekulácie

Vieme, koho by chcela Tampa Bay uloviť z New Yorku

Michal Bujna, 11. 02. 2018 Najlepším tímom NHL je Tampa Bay Lightning. A napriek tomuto faktu je zrejmé, že tím nie je bez svojich nedostatkov. Nie je ani tajomstvom že tím New York Rangers sa chystá na výpredaj. Preto by Steve Yzerman mohol chcieť vylepšiť pred play-off svoje mužstvo o hráča z newyorského klubu.Oba tímy už majú svoju obchodnú minulosť a teraz by Lightning chceli opäť zaloviť v newyorských vodách. Floridský tím potrebuje vystužiť obranu a povráva sa, že Yzerman má mimoriadne veľký záujem o kapitána Rangers Ryana McDonagha.

Americký obranca patrí medzi hráčov, ktorí by mohli pred prestupovou uzávierkou Rangers opustiť. A považuje sa za hráča, ktorý by šance na zisk Stanleyho pohára vedel citeľne zvýšiť u každého záujemcu. Preto to Lightning nebudú mať s jeho akvizíciou ľahké.

Tím, ktorí McDonagha získa, ho bude mať k dispozícii nie len na toto play-off, ale minimálne aj na budúci ročník. Rangers preto budú zrejme požadovať veľa. Jeff Gorton by sa pritom mohol pokúsiť vrátiť Yzermanovi to, čo mu urobil pri výmene Martina St. Louisa, keď ho vyžmýkal do poslednej kvapky.

Yzerman však vie, že šanca, akú ma jeho tím tento rok, by sa nemusela opakovať a pokúsi sa urobiť všetko preto, aby tím tento rok získal svoj druhý Stanleyho pohár. McDonagha by sa pritom hodil perfektne za Victora Hedmana, ktorého absenciu bolo pri nedávnom zranení veľmi cítiť.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2019 NHL.eu