Výmeny & špekulácie

Tri série, ktoré by rozžiarili úvod play-off

Michal Bujna, 05. 03. 2018 Od play-off nás delí už len mesiac. Stále sa vo veľkom bojuje o postup do bojov o Stanleyho pohár, no už sa nám pomaly začínajú črtať aj potenciálne dvojice pre prvé kolo. Ktoré série by mohli rozžiariť úvod vyraďovacej časti?1. Penguins vs. Flyers
Rivalita dvoch pennsylvánskych tímov by v play-off dostali fantastický náboj. Dvaja odvekí rivali to dokazovali naposledy v roku 2012. Séria to vtedy bola zaujímavá, padalo aj veľa gólov a videli sme aj veľa trestných minút. Oba tímy mali pomalší vstup do tejto sezóny, ale momentálne sú vo forme a mohla by im vydržať až do play-off, kde by sa už v prvom kole mohli postarať o atraktívne súboje.

2. Lightning vs. Panthers
V prvom kole by sme mohli vidieť aj floridské derby. Tampa Bay sa darí od začiatku sezóny a mohla by ako prvý tím divízie narazil na tím na poste divokej karty. Tým by mohla byť Florida. Séria by to nebola zaujímavá len preto, že ide o štátnych rivalov. Panthers majú totiž výbornú formu, a keď si ju udržia, nemusela by to byť jednoznačná záležitosť Lightning, ako by naznačovalo tabuľkové postavenie. Tím zo Sunrise je stále bod pod čiarou, ale má zápasy k dobru.

3. Predators vs. Jets
Na západe by bolo skvelé vidieť súboj dvoch lídrov Centrálnej divízie, Nashvillu a Winnipegu. K tomuto súboju však pri súčasnej situácii nedôjde skôr ako v druhom kole. Je totiž ťažké predstaviť si, že by jeden z dua padol až na pozíciu divokej karty. Inak by však mohlo ísť o atraktívnu sériu, podobnú zápasu, ktorý tímy medzi sebou odohrali v utorok.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2019 NHL.eu