Výmeny & špekulácie

Transakcie z 22. februára: Výmeny Grabnera a Vatrana

Michal Bujna, 23. 02. 2018 Keďže nás od prestupovej uzávierky v NHL delí už len pár dní, rozhodli sme sa prinášať vám prehľad transakcií, ktoré sa v lige udejú za predošlých 24 hodín. Štvrtok 22. februára priniesol dve výmeny.

VÝMENA: Grabnera nakoniec získalo New Jersey
Útočník Michael Grabner sa nakoniec nebude musieť sťahovať veľmi ďaleko a možno ani nebude potrebovať nové bývanie. Rangers ho totiž vymenili k New Jersey, ktoré od New Yorku delí len rieka Hudson. Táto výmena tiež pomohla stanoviť cenu za rental hráča, teda takého, ktorému končí po sezóne zmluva. Devils obetovali voľbu v druhom kole tohtoročného draftu a dvadsaťročného obrancu Igora Rykova, ktorý hráva v KHL za Petrohrad. Grabner je v poslednom ročníku dvojročnej zmluve v hodnote 3,3 milióna dolárov. Odohral v ňom 59 zápasov, v ktorých strelil 25 gólov a pridal šesť asistencií.

VÝMENA: Boston sa rozlúčil s Vatranom
O čosi menšiu výmenu zrealizovali Boston s Floridou. Panthers získali služby mladého útočníka Franka Vatrana, za ktorého Bruins zinkasovali voľbu v treťom kole tohtoročného draftu. Vatrano strelil dva góly v 25 zápasoch tejto sezóny. V kariére odohral 108 duelov so ziskom 20 gólov a 11 asistencií.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2019 NHL.eu