Výmeny & špekulácie

St. Louis by si chcelo vylepšiť šance novým útočníkom

Michal Bujna, 02. 01. 2018 St. Louis má za sebou sezóny, ktoré nekončili želaným úspechom. V tej aktuálnej sa opäť Blues radia medzi top tímy a svoju šancu na zisk Stanleyho pohára by si chceli zlepšiť ešte pred prestupovou uzávierkou.

Samozrejme, takéto vylepšenie by prišlo formou výmeny. A čo by chcel Doug Armstrong vylepšiť? Podľa všetkého útok. Generálny manažér totiž medzi ostatnými klubmi údajne hľadá dostupného útočníka pre prvé dve formácie.

Blues sa už v priebehu aktuálnej sezóny spájali s útočníkmi Evanderom Kaneom z Buffala a Mikeom Hoffmanom z Ottawy. Ich tímy sa trápia a mohli by byť k výmene otvorené. Momentálne však nie je nič na spadnutie.

Nie je známe, či má Armstrong stále záujem o týchto dvoch hráčov alebo či má v hľadáčiku aj iné mená. Na uskutočnenie výmeny bude mať pomerne dosť priestoru pod stropom vďaka listine dlhodobo zranených hráčov. Na zisk vplyvnejšieho hráča sa však bude zrejme musieť niekoho z aktívnej zostavy vzdať.

Blues sú momentálne na treťom mieste Centrálnej divízie s bilanciou 24-15-2. Len dva body strácajú na prvý Winnipeg a bod na druhý Nashville. Pred Dallasom majú zase trojbodový náskok. Minnesota stráca dokonca sedem bodov, Chicago osem.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2019 NHL.eu