Výmeny & špekulácie

Špekulácie z NHL: Stone, Simmonds, Hayes

Michal Bujna, 24. 02. 2019 Záujem o Stonea klesol
Ottawe sa už podarilo vymeniť Matta Duchenea i Ryana Dzingela, ale Mark Stone zostáva stále k dispozícii. A podľa všetkého sa o neho momentálne tímy na počudovanie nebijú. Dôvodom je vysoká cena. Senators podľa Nicka Kypreosa chcú získať to isté, ako získali za Duchenea od Colubusu. Nádejní mladíci by však mali byť z kategórie tých najkvalitnejších, ktorí by už boli schopní naskočiť aj do NHL, čo tímom vadí. Vyčkávajú tak na nižšiu cenu a medzitým venujú pozornosť iným hráčom.

Záujem o Simmondsa rastie
Jedným z hráčov, o ktorých záujem stúpa, je Wayne Simmonds z Philadelphie. Tá sa ho síce ešte definitívne nerozhodla vymeniť, keďže by jej stále mohol byť nápomocný v boji o play-off, ale veľký záujem hlásia aj top tímy Západnej konferencie, San Jose, Calgary a Winnipeg. Tvrdí to Elliotte Friedman.

Hayes populárnym plánom B
Rangers v sobotu opustil Mats Zuccarello, ale je tu ešte jeden útočník, ktorého meno sa spájalo s výmenou – Kevin Hayes. O neho je tiež na trhu značný záujem a podľa Kypreosa by mohol byť pre tímy plánom B, ak by nezískali Stonea. Medzi záujemcov by pritom mohli patriť aj Winnipeg a Nashville.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2021 NHL.eu