Výmeny & špekulácie

Špekulácie z NHL: Rangers, Hoffman, vysoké ceny na trhu

Michal Bujna, 22. 02. 2019 Pravdepodobnosť odchodu je vyššia
Útočníci Kevin Hayes a Mats Zuccarello sú dlhodobo spájaní s odchodom z Manhattanu, no teraz to podľa Larryho Brooksa z denníka New York Post vyzerá ešte pravdepodobnejšie. S oboma hráčmi sa Rangers snažili ešte komunikovať s vyhliadkou potenciálneho predĺženia spolupráce, ale v ostatnom čase už rozhovory neprebiehajú a nič nenasvedčuje tomu, že by im New York chcel dať ešte šancu.

Panthers požiadali Hoffmana o zoznam tímov
Tím Florida Panthers požiadal útočníka Mikea Hoffmana, aby mu pred prestupovou uzávierkou dal k dispozícii zoznam tímov, do ktorých by nechcel byť vymenený. Hoffman má vo svojej zmluve obmedzenú klauzulu o nevymeniteľnosti, ktorá mu umožňuje vypísať desať tímov, do ktorých by prestup neakceptoval. Pierre LeBrun tvrdí, že táto požiadavka neznamená, že sa ho Panthers snažia vymeniť. Chcú však byť pripravení na každý scenár, keďže tímy im telefonujú so záujmom o dvadsaťdeväťročného Kanaďana.

Požadované ceny sú vysoké
LeBrun tvrdí, že ceny za hráčov, ktoré potenciálni „predávajúci“ na hráčskom trhu požadujú sú naďalej vysoké, čo obmedzuje aktivitu na trhu. Poznamenal tiež, že niečo také nie je pár dní pred prestupovou uzávierkou bežné. Možno teda očakávať, že sa výmeny naakumulujú do posledných pár dní, kedy by ceny už mali klesať. Aktivitu tiež obmedzuje to, že mnohé tímy stále nie sú rozhodnuté, či budú predávať alebo nakupovať.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2022 NHL.eu