Výmeny & špekulácie

Špekulácie z NHL: Detroit, Ottawa, Minnesota

Michal Bujna, 21. 02. 2019 Záujem o Jensena rastie
Obranca Detroitu Nick Jensen je v podobnej situácii ako Gustav Nyquist – ak by Red Wings za neho pri prípadnej výmene nedostali dostatočne atraktívnu protihodnotu, pravdepodobne by s ním podpísali novú zmluvu. Podľa Briana Lawtona i Boba McKenzieho rastie o služby tohto pravorukého obrancu v lige záujem. V tejto sezóne hráva cez 20 minút proti ťažkým súperom, je pohyblivý a vyniká v oslabeniach.

Dzingel a Ceci
Bruce Garrioch tvrdí, že Ottawa dala ponuku na zmluvu útočníkovi Ryanovi Dzingelovi, no ten ju zatiaľ neakceptoval. Garrioch si myslí, že je nepravdepodobné, že v tíme zostane aj po uzávierke. Pripúšťa však, že môže len takticky čakať na výmenu Duchenea a Stonea, aby bol pre tím hodnotnejší a vyšperkoval si tak novú zmluvu.

Na odchode z Ottawy by mohol byť aj obranca Cody Ceci, o ktorého je v lige záujem. Elliotte Friedman si ho vie predstaviť v Tampe, ktorá patrí medzi tímy hľadajúce pravorukého zadáka.

Kto by ešte mohol opustiť Minnesotu?
Minnesota bude pred prestupovou uzávierkou v úlohe predávajúceho. V stredu ju opustil útočník Charlie Coyle. Kto by ju mohol opustiť ďalší? Často sa s výmenou spája meno hviezdneho veterána Erica Staala. On však má klauzulu o nevymeniteľnosti (môže vymenovať 10 tímov, do ktorých nechce byť vymenený) a v Minnesote sa mu páči, takže tímu situáciu zrejme neuľahčí. Ďalším hráčom, o ktorého je v lige záujem, je útočník Jason Zucker.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2022 NHL.eu