Výmeny & špekulácie

Špekulácie z NHL: Dallas, Detroit, Ottawa

Michal Bujna, 20. 02. 2019 Stars sa zaujímajú o Zuccarella
Dallas sa spája s útočníkom Columbusu Artemijom Panarinom, ale ak by s ním neuspel, mohol by sa vybrať inou cestou. Kandidátom je pritom aj Zuccarello, o ktorého sa Stars v ostatnom čase, podľa Elliottea Friedmana zo Sportsnet, zaujímali. Zuccarello patri medzi hráčov, ktorých osud sa začne kryštalizovať až po tom, čo sa sa vyrieši situácia okolo veľkej trojky, ktorú okrem Panarina na prestupovom trhu tvoria aj Matt Duchene a Mark Stone z Ottawy.

Odíde Nyquist z Detroitu alebo zostane?
Útočník Gustav Nyquist sa spája s odchodom z Detroitu, ale nakoniec by nikam ísť nemusel. Pierre LeBrun z TSN informuje, že Red Wings sú pripravení podpísať s potenciálnym neobmedzeným voľným hráčom novú zmluvu, ak by pred prestupovou uzávierkou za neho nedostali ponuky, ktoré by ich uspokojili.

Duchene a Stone
Darren Dreger v pondelok informoval, že Ottawa nenechá sedieť svojich potenciálnych neobmedzených voľných hráčov v posledných zápasoch pred uzávierkou prestupov. Podľa najnovších zákulisných informácií Senators predsa len plánujú Duchenea vynechať zo zostavy pre štvrtkový duel proti New Jersey. Nechcú riskovať, že by sa na poslednú chvíľu zranil a nemohla by sa uskutočniť potenciálna výmena. Je takmer isté, že v Ottawe nezostane. Čo sa týka Marka Stonea, vedenie klubu z hlavného mesta Kanady podľa denníka Ottawa Sun dúfa, že sa s ním dohodne na novej zmluve v najbližších 48 hodinách. Ak nie, aj on mesto opustí.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2022 NHL.eu