Výmeny & špekulácie

S akou filozofiou pôjdu Islanders do uzávierky?

Michal Bujna, 15. 02. 2018 Generálny manažér tímu New York Islanders, Garth Snow, má už podobne ako jeho kolegovia v iných tímov, predstavu o tom, s akou stratégiou pôjde do nasledujúcich dní pred uzavretím prestupového trhu.Arthur Staple poznamenal, že Snow nemá záujem o tzv. rental hráča, ktorému končí po sezóne zmluva, ak by sa za neho mal vzdať niečoho významného, vrátane volieb v prvom či druhom kole draftu.

Takýchto artiklov by sa vzdal ochotnejšie za hráča, ktorý by bol pre tím prínosom aj za hranicu tejto sezóny. Inak by však draftové voľby z nižších kôl mohol využiť na doplnenie hĺbky zostavy.

Ako je známe, Islanders potrebujú vylepšiť defenzívu. Špekuluje sa o Ryanovi McDonaghovi, ktorého by si mohli finančne dovoliť. Za neho by tím mohol obetovať jednu z dvoch volieb v prvom kole (jednu získali od Calgary).

Je však vzácne vidieť takéto výmeny medzi dvoma newyorskými rivalmi. Preto by mohli byť pravdepodobnejšie iné výmeny.

Islanders by mohli skúsiť získať Tysona Barrieho z Colorada, ktoré hrá v opačnej konferencii. Ak by sa snažili posilniť zadné rady brankárom, často sa spomína Petr Mrázek z Detroitu. Defenzívnu hru by však mohli vylepšiť aj útočníci, ako Jean-Gabriel Pageau z Ottawy či pracovitý a na Long Islande obľúbený Matt Martin z Toronta.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2019 NHL.eu