NHL.eu
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku a buďte pri znovuspustení webu.

Po ktorých brankároch by mohli siahnuť Golden Knights?

01. 11. 2017 | Michal Bujna

Tím Vegas Golden Knights má momentálne zranených prvých troch brankárov svojej hierarchie. To ho necháva v nepríjemnej situácii, v ktorej sa spolieha na neskúseného brankára AHL a ešte menej skúseného juniora z WHL.Brankár je pre každý tím potrebný a je základom úspechov. Maxime Lagace a Dylan Ferguson pritom veľkú istotu nedodávajú. Nováčik NHL už dosiahol svoj brankársky limit, a ak by si chcel svoju hĺbku skvalitniť, našlo by sa niekoľko adeptov:

1. Louis Domingue, Arizona
Domingue má v tejto sezóne zlé čísla, ale spoluhráči pred ním mu vôbec nepomáhali. Najslabší tím NHL ho začiatkom týždňa poslal do Tucsonu. Spolu s ním sa v pondelok na waiver listine ocitol obranca Vegas Griffin Reinhart, ktorý by mohol byť vhodnou protihodnotou.

2. Michael Hutchinson, Winnipeg
Hutchinsonovi sa vlani príliš nedarilo, a tak Jets v lete angažovali Stevea Masona. Vzhľadom k tomu, že v prvom tíme zotrval Connor Hellebuyck, „Hutch“ sa musel porúčať do AHL. V štyroch dueloch tam zaznamenal 91,8% úspešnosť zákrokov.

3. Curtis McElhinney, Toronto
Maple Leafs na začiatku sezóny získali z Vegas brankára Calvina Pickarda, ktorého chceli pre pozíciu náhradníka. Momentálne však chytá v AHL. Toronto by mu priestor mohlo urobiť práve výmenou McElhineyho, ktorý doteraz chytal len v jednom zápase.

4. Andrew Hammond, Ottawa
Hammond je momentálne zašitý v nižšej AHL. Pomohla by mu výmena znovu objaviť jeho niekdajšie čaro? Pri jeho platových podmienkach by to mohol byť pre Vegas risk hodný vyskúšania.

5. Reto Berra, Anaheim
Berra bol v Anaheime náhradníkom Johna Gibsona, kým sa do akcie nevrátil Ryan Miller. Medzitým sa v záložnom tíme v dobrom svetle ukázali Leland Irving a Kevin Boyle. Berra by tak mohol byť k dispozícii na výmenu.

Nejnovější články:

Power Rankings: S akou silou vstúpi 16 tímov do play-off?
01. 11. 2017
Rozpis 1. kola play-off a predpovedaní víťazi
01. 11. 2017
Radim Vrbata ukončí po nedeli kariéru
01. 11. 2017
Ako budú vyzerať dvojice prvého kola play-off?
01. 11. 2017
Postupová matematika pred poslednými zápasmi základnej čast
01. 11. 2017
Faksa skóroval, Jurčo nehral + highlighty
01. 11. 2017
Kaše hrdinom Ducks + highlighty
01. 11. 2017
Päť trénerov, ktorí by mohli dostať po sezóne výpoveď
01. 11. 2017
Tatar s Pánikom skórovali, traja Česi asistovali + highlighty
01. 11. 2017
Power Rankings: Krátko pred play-off sa najlepšou formou preze
01. 11. 2017

« Návrat na úvodnú stránku
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.