NHL.eu
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku a buďte pri znovuspustení webu.

Päť tímov Východnej konferencie, ktoré budú hľadať posily

07. 02. 2018 | Michal Bujna

Už len niekoľko dní nás delí od najhorúcejšieho obdobia na prestupovom trhu v NHL. Blíži sa prestupová uzávierka a my vám prinášame prehľad piatich tímov z východu, ktoré by mohli patriť medzi tie, ktoré sa budú najaktívnejšie snažiť získavať posily.1. Columbus Blue Jackets
Columbus vstúpil do záverečnej časti sezóny bez formy a so smolou. V poslednom období sa trápil a klesal v poradí vyrovnanej Metropolitnej divízii. Tím nutne potrebuje zlepšiť ofenzívu, ak chce rozmýšľať o účasti v play-off. Povráva sa dokonca, že by sa do Columbusu mohol vrátiť Rick Nash!

2. New York Islanders
Islanders majú iné obavy. Ofenzíve sa darí, ale obrana je biedna. Aj preto sa najčastejšie hovorí o tom, že by Garth Snow mohol skúsiť získať nového brankára alebo obrancu. Ak tím chce zabojovať o návrat do play-off, posilnenie zadných radov bude povinnosťou. Z brankárov sa spomínajú aj Robin Lehner či Petr Mrázek, z obrancov Mike Green či Jack Johnson.

3. Tampa Bay Lightning
Tampa Bay s účasťou v play-off problém mať nebude. Jej ambície sú iné - chce získať Stanleyho pohár. Tím bol v úvode sezóny dominantný, ale mužstvo nie je bez svojich rezerv. Vylepšenie by potrebovala najmä obrana. Hovorí sa pritom, že Steve Yzerman by bol ochotný získať ak hráča, ktorý by mal zmluvu platnú aj za hranicu tejto sezóny.

4. Toronto Maple Leafs
V Toronte existujú obavy nad hĺbkou zostavy. Tímu by sa hodila pomoc do obrany, predovšetkým nejaký skúsený obranca, ako Ryan McDonagh. Tím však nechce obetovať top talenty, najmä s potenciálom toho, že do pár rokov si odchová šikovných bekov. Opustiť by ho chceli Nikita Sošnikov a Josh Leivo.

5. Pittsburgh Penguins
Pittsburgh sa výrazne zlepšil a veľké výmeny zrejme neurobí. Jim Rutherford by však pred play-off mohol zostavu trochu vyšperkovať. Hodil by sa šikovný center do tretieho útoku a potenciálne aj krídelník typu Michaela Grabnera. Za dobrú cenu by neodmietol ani obrancu či skúseného brankára na post dvojky.

Nejnovější články:

Power Rankings: S akou silou vstúpi 16 tímov do play-off?
07. 02. 2018
Rozpis 1. kola play-off a predpovedaní víťazi
07. 02. 2018
Radim Vrbata ukončí po nedeli kariéru
07. 02. 2018
Ako budú vyzerať dvojice prvého kola play-off?
07. 02. 2018
Postupová matematika pred poslednými zápasmi základnej čast
07. 02. 2018
Faksa skóroval, Jurčo nehral + highlighty
07. 02. 2018
Kaše hrdinom Ducks + highlighty
07. 02. 2018
Päť trénerov, ktorí by mohli dostať po sezóne výpoveď
07. 02. 2018
Tatar s Pánikom skórovali, traja Česi asistovali + highlighty
07. 02. 2018
Power Rankings: Krátko pred play-off sa najlepšou formou preze
07. 02. 2018

« Návrat na úvodnú stránku
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.