NHL.eu
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku a buďte pri znovuspustení webu.

Päť hráčov, ktorí po výmene prekonali očakávania

31. 03. 2018 | Michal Bujna

Pred každou prestupovou uzávierkou je niekoľko hráčov so zvučným menom, ktoré sa postarajú o celý rozruch. V úzadí tak skončia hráči, z ktorých sa nakoniec môžu stať celkom významné posily. A práve na nich sa v tomto článku zameriame.1. Thomas Vanek, Columbus
Pre nás asi najzvučnejšie meno na tomto zozname ja rakúsky rodák a syn česko-slovenských rodičov, Thomas Vanek. Ten od príchodu do Columbusu zažíva vydarené obdobie a v 15 zápasoch si pripísal sedem gólov a sedem asistencií. A to v prvých štyroch dueloch nebodoval. Veľmi dobre doplnil útok s Booneom Jennerom a Alexom Wennbergom.

2. Ian Cole, Columbus
V Columbuse zostaneme. Tímu sa vyplatila aj akvizícia obrancu Iana Colea, ktorý je jedným z hlavných dôvodov, prečo sa v ostatnom čase Blue Jackets tak darí. Hráva 18 minút na zápas, nazbieral už sedem bodov a v páre s Davidom Savardom sa stará o stabilitu v defenzíve. On bol tým „extra“ kúskom, ktorý tímu chýbal.

3. Ryan Spooner, Rangers
Rangers o play-off síce nebojujú, ale môžu byť spokojní s tým, čo získali od Bostonu za Ricka Nasha. Samotný Spooner ukazuje na Manhattane, že je to univerzálny útočník, ktorý dokáže hrať ako center i krídelník. Doteraz sa prezentoval skvelou tvorbou hry a v 16 zápasoch nazbieral 12 asistencií, ktoré doplnil o tri góly.

4. Brendan Leipsic, Vancouver
Do tímu bez postupových ambícii bol vymenený z Vegas Brendan Leipsic, ktorému sa Vancouveri darí mimoriadne. Za Golden Knights hrával 12 minút na zápas, za Canucks skoro 17 a pol. A aj sa to prejavilo. Pred zranením hornej časti tela strelil dva góly a pridal sedem asistencií v 11 dueloch.

5. J.T. Miller, Tampa Bay
Miller bol v tieni Ryana McDonagha, ktorého spolu s ním získala Tampa od Rangers. On bol v podstate len doplnkom trejdu. Na výsledky Lightning má však veľký vplyv, keď v 15 zápasoch zaznamenal deväť gólov a sedem asistencií. Pomáha aj na vhadzovaniach, kde je vskutku skvelý. Sadol si aj so Stamkosom a Kučerovom.

Nejnovější články:

Power Rankings: S akou silou vstúpi 16 tímov do play-off?
31. 03. 2018
Rozpis 1. kola play-off a predpovedaní víťazi
31. 03. 2018
Radim Vrbata ukončí po nedeli kariéru
31. 03. 2018
Ako budú vyzerať dvojice prvého kola play-off?
31. 03. 2018
Postupová matematika pred poslednými zápasmi základnej čast
31. 03. 2018
Faksa skóroval, Jurčo nehral + highlighty
31. 03. 2018
Kaše hrdinom Ducks + highlighty
31. 03. 2018
Päť trénerov, ktorí by mohli dostať po sezóne výpoveď
31. 03. 2018
Tatar s Pánikom skórovali, traja Česi asistovali + highlighty
31. 03. 2018
Power Rankings: Krátko pred play-off sa najlepšou formou preze
31. 03. 2018

« Návrat na úvodnú stránku
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.