Výmeny & špekulácie

Panthers majú fantastickú formu. Od zápasu hviezd im konkuruje len jeden tím

Michal Bujna, 11. 03. 2018 Tím Florida Panthers ešte stále nie je na postupových pozíciách, ale ak bude v takomto tempe pokračovať, tak na nich nakoniec skončí. V posledných týždňoch nájdeme v NHL len jeden tím, ktorý im svojou formou konkuruje.Na prelome rokov to s Floridou nevyzeralo najlepšie a bola na ceste za ďalšou sezónou bez play-off. Boje o Stanleyho pohár sú však teraz reálne a hoci je tím mimo postupových pozícií, stráca len dva body na Columbus a tri na New Jersey. Najlepšie ja na tom to, že má tri zápasy k dobru!

V sobotu Panthers porazili Rangers 4:3 po nájazdoch a vytvorili si nový klubový rekord s osemzápasovou sériou domácich výhier. Dva body rozšírili ich zbierku na 31 od zápasu hviezd. Bilancia 15-3-1 jasne ukazuje, aká veľká je ich forma.

Od zápasu hviezd nenazbieral žiaden iný tím z Východnej konferencie viac bodov. Od 27. januára majú lepšiu bilanciu len hráči tímu Nashville Predators, ktorý hrá v Západnej konferencii. Otázkou už len zostáva, že nepríde do konca základnej časti ešte nejaký zádrhel.

Ak áno, po toľkom nadšení, by to bolo pre hráčov i fanúšikov klubu sklamaním. Plusom pre tím je aj to, že odohrá vôbec posledný zápas základnej časti – s Bostonom sa stretne 8. apríla a bude to jediný duel v daný deň. Panthers tak budú mať všetko vo svojich rukách, ak im bude v tom čase chýbať bod či dva.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2019 NHL.eu