Výmeny & špekulácie

Pánik a Hertl dvojbodoví, Tatar tiež bodoval + video

Michal Bujna, 12. 11. 2017 Slovenskí útočníci Richard Pánik a Tomáš Tatar sa v sobotu zapísali do bodovania, česť českých zástupcov zachraňoval Tomáš Hertl. On a Pánik skončili dvojbodoví.

Richard Pánik ukončil sedemzápasové suchoty, keď zaznamenal dve asistencie pri víťazstve Chicaga 4:3 nad Carolinou, o ktorom v predĺžení rozhodol Brandon Saad. Pánik má po bodovom prebudení na konte rovných desať bodov za päť gólov a päť asistencií.

Do bodovania sa zapísal aj Tomáš Tatar, ktorý si pripísal jednu asistenciu pri tesnej prehre Detroitu 1:2 s Columbusom. Zrodila sa až v nájazdoch, v ktorých mali Red Wings v predošlých 12 zápasoch bilanciu 12-0. Tatar má na konte momentálne sedem bodov (4+3)

Čechov sa ukázalo v akcii až desať, ale ako jediný bodoval Tomáš Hertl, ktorý pri výhre San Jose 5:0 nad Vancouverom zaznamenal svoj tretí gól v sezóne a piati asistenciu. Gól bol zároveň víťazný, hoci ho strelil v úvodnej minúte. Stal sa preto druhou hviezdou duelu.