Výmeny & špekulácie

Najskôr Jaškin, potom Smith-Pelly. Naznačila zmena blížiacu sa výmenu Washingtonu?

Zdroj: SlovakNHL.sk, 21. 02. 2019 Vyzerá to tak, že by tím Washington Capitals mohol byť blízko k výmene. Mohol to naznačiť stredajší vývoj, kedy tím urobil zmenu pri zapisovaní svojich hokejistov na waiver listinu nechránených hráčov.

Capitals pôvodne na listinu zapísali českého útočníka Dmitrija Jaškina, ale potom ho z nej stiahli a nahradili ho útočníkom Devante Smith-Pellym.

Bob McKenzie z televízie TSN okamžite na túto zmenu reagoval tým, že by mohla predznamenať blížiacu sa výmenu, ktorá nemohla byť uskutočnená skôr, ako aktívnu zostavu definitívne opustí Smith-Pelly – buď odchodom na farmu alebo do iného tímu cez waiver listinu.

„Je celkom jasné, že sa niečo deje, ale bolo mi povedané, že kým Smith-Pelly neprejde waiver listinou alebo z nej do zajtrajšieho poludnia nebude stiahnutý, nemôže byť výmena dokončená,“ poznamenal odborník, ktorý si myslí, že by si Capitals mohli rozšíriť hĺbku útoku o hráča z Los Angeles.

„Je tam veľa šumu, že by výmena mohla byť s Kings, možno by išlo o skúseného útočníka. Možností je veľa: Carl Hagelin bude na konci sezóny neobmedzeným voľným hráčom, ale má cap-hit 3,5 milióna dolárov. Trevor Lewis a Kyle Clifford majú v zmluvách ešte rok, Lewis za 2 milióny a Clifford za 1,6.“
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2022 NHL.eu