Výmeny & špekulácie

Mrázek sa nestará o to, či bude vymenený alebo nie

Michal Bujna, 03. 02. 2018 Český brankár Červených krídel Petr Mrázek je často spájaný s odchodom z Detroitu pred tohtoročnou prestupovou uzávierkou. On samotný však výmenu momentálne príliš nerieši.„Nie, nestarám sa o to,“ priznal pre Detroit News. „Čo sa stane, to sa stane. Nemám nad tým kontrolu. Ešte sú pred uzávierkou tri či štyri týždne a čo sa stane, to sa stane. Nestarám sa o to.“

Mrázek mal v tejto sezóne pomalý rozbeh, ale v posledných týždňoch podáva veľmi dobré výkony. Vďaka nim by mohli mať iné tímy záujem. Prípadne by mohol svoj postoj prehodnotiť Detroit, ktorý mu v lete bude musieť ponúknuť štyri milióny, inak sa stane neobmedzeným voľným hráčom.

„Hráči vedia, že môže dôjsť k ich výmene. Je to súčasť hokeja. Takto to v hokeji chodí. Taký je život a vy sa potom len pohnete ďalej. Ja som tu spokojný. Každý zápas ma robí šťastným. Teraz sa o nič nestrachujem,“ povedal Mrázek.

Čoskoro dvadsaťšesťročný rodák z Ostravy odchytal v tomto ročníku 18 zápasov, z ktorých sedem doviedol do víťazného konca – štyri z nich v posledných piatich štyroch. Momentálne má 91,4% úspešnosť zákrokov, hoci nový rok začínal s 88,5% úspešnosťou.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2019 NHL.eu