Výmeny & špekulácie

Ktorí hráči by mohli opustiť Ottawu a ktorí naopak nie?

Michal Bujna, 12. 02. 2018 Tím Ottawa Senators na tom v tabuľke Východnej konferencie nie je tak, ako sa pred štartom sezóny očakávalo. Aj preto sa práve on spája s množstvom špekulácií. Teraz sa pozrieme na to, ktorí hráči by v ňom mali zotrvať a ktorí by ho mohli pred prestupovou uzávierkou opustiť.Hráči, ktorí nikam nepôjdu
V Ottawe máme prakticky troch hráčov, ktorých Pierre Dorion určite nevymení. Hoci sa o ňom špekulovalo často, kapitán Erik Karlsson nikam nepôjde. Krídelník Mark Stone je tiež potrebný pre budúcnosť a pokiaľ je reč o nej, tak je zrejmé, že kufre si nebude baliť ani mimoriadny talent v obrane, Thomas Chabot.

Hráči, ktorí pravdepodobne zostanú
Tímy často volajú Senátorom ohľadom útočníka Colina Whitea, ktorý vyzerá byť kandidátom na výmenu, ale je pravdepodobnejšie, že v tíme zostane. Pokiaľ nepríde ponuka, ktorá sa neodmieta, tím neopustia ani Jean-Gabriel Pageau či Matt Duchene, ktorý bol len nedávno získaný.

Hráči, ktorých odchod je najpravdepodobnejší
Okrem týchto hráčov je možné, že si hocikto iný zo zostavy pobalí kufre. Veľký záujem je o služby Mikea Hoffmana, Zacka Smitha, Ryana Dzingela či Dericka Brassarda. Posledný menovaný je však pre tím cenný, no na druhú stranu, mohol by za neho aj veľa získať. Z obrancov je najväčší záujem o Codyho Ceciho, no tímy zaujali aj skúsenejší Dion Phaneuf a Johnny Oduya.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2019 NHL.eu