Výmeny & špekulácie

Hráči NHL vyplnili anketu. Najťažšie sa im hrá proti Crosbymu a McDavidovi

Michal Bujna, 08. 03. 2018 Hráčska asociácia NHL zverejnila výsledky ankety, do ktorej boli zapojených viac ako 500 aktívnych hráčov. Tí odpovedali na viac ako 20 otázok súvisiacich s hokejom, ktoré odhalili aj to, proti komu sa im hrá najťažšie.Až takmer 30 % hráčov hrá najmenej rado proti Sidneymu Crosbymi a takmer 24 % proti Connorovi McDavidovi. Títo dvaja by boli aj vybraní za osoby, okolo ktorých by hráči stavali vlastné mužstvá – skoro 49 % by ho stavalo okolo McDavida, 24 % okolo Crosbyho.

Za najlepšieho rozhodcu hráči považujú Wesa McCauleyho. Najobľúbenejším trénerom je Joel Quenneville, arénou Bell Centre v Montreale, ktorá má podľa hráčov aj najlepší ľad. Najhorší je v BB&T Center na Floride.

Hráči si tiež myslia, že najlepších fanúšikov má Chicago pred Nashvillom a Montrealom. Za najlepší vzor považujú Crosbyho, za najpodceňovanejšieho hráča Nicklasa Bäckströma, za najtvrdšieho hráča Ryana Reavesa.

Drvivých 81 % hlasov získal McDavid v otázke, kto je najrýchlejším korčuliarom NHL. Carey Price zase dominoval s 41 % otázke, ktorý brankár sa prekonáva najťažšie.

Zaujímavé boli aj názory na najlepších hráčov všetkých čias na každom poste. Najlepším útočníkom bol podľa 73 % opýtaných Wayne Gretzky, obrancom podľa 61 % opýtaných Bobby Orr a brankárom podľa 39,3 % opýtaných Patrick Roy. Tomu bol najväčšou konkurenciou Martin Brodeur s 33,2 %.

Kompletné výsledky ankety nájdete na tomto odkaze: https://www.nhlpa.com/player-poll/2017-18
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2019 NHL.eu