NHL.eu
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku a buďte pri znovuspustení webu.

Hráči NHL, ktorým by prospela zmena pôsobiska

04. 11. 2017 | Michal Bujna

Cory Wilkins prišiel so zaujímavým prehľadom siedmich hráčov NHL, ktorým by pomohlo, ak by boli vymenení. Kto medzi nich patrí? Pozrite si nasledujúci prehľad.

1. Sam Bennett
Bennett v prvých 13 zápasoch neskóroval, čo je sklamaním, ak ide o niekdajšiu draftovú štvorku. V nováčikovskej sezóne ukázal svoj potenciál s 36 bodmi, ale vlani nazbieral iba 26 bodov a jeho trápenie pokračuje aj v tejto sezóne. Mnohí veria, že by mu výmena pomohla.

2. Mikkel Boedker
Boedkera sa San Jose údajne snaží vymeniť a výmena by mu aj prospela. Od príchodu k Sharks sa mu nedarí. Momentálne hráva v treťom útoku. Vzhľadom k jeho štvormiliónovému platu však bude výmena nepravdepodobná.

3. Anthony Duclair
Pri trénerovi Tippettovi bol často zdravým náhradníkom a situácia sa nezmenila ani od nástupu Toccheta na lavičku Coyotes. Napriek streleniu troch gólov bol na tribúne v dvoch z posledných troch duelov. Keď hráva, je to vo štvrtom útoku. Mnohí veria, že jeho potenciál je väčší.

4. Alex Galchenyuk
Galchenyuk skóroval v troch z posledných piatich zápasov, ale napriek tomu sa nedočkal povýšenia zo štvrtého útoku Montrealu. Nádejou bolo, že sa z neho stane center prvého útoku, no táto pozícia teraz pripadla Jonathanovi Drouinovi.

5. Josh Leivo
Krídelník Toronta je produktívny, no v Toronte má problém zmestiť sa do základnej zostavy. V tejto sezóne vynechal úvodných 10 zápasov predtým, ako dostal šancu v dvoch dueloch z posledných štyroch. Zaznamenal v nich asistenciu. Vlani nazbieral 10 bodov v 13 dueloch.

6. Sam Reinhart
Center Buffala urobil počas ostatných dvoch rokov len malé pokroky a v úvode sezóny akoby urobil dokonca krok späť – v prvých 13 dueloch má na konte len päť bodov. V tejto sezóne mu končí nováčikovskú zmluva. Mimochodom, bol draftovaný o pozíciu vyššie ako Leon Draisaitl.

7. Jacob Trouba
V minulosti to medzi Troubom a Winnipegom vrelo, hráč dokonca požadoval výmenu. V lete sa opäť stane obmedzeným voľným hráčom a tím, u ktorého nenaplnil svoj ofenzívny potenciál, by sa ho mohol pokúsiť vymeniť. V prvých 12 dueloch tejto sezóny zaznamenal len štyri body.

Nejnovější články:

Power Rankings: S akou silou vstúpi 16 tímov do play-off?
04. 11. 2017
Rozpis 1. kola play-off a predpovedaní víťazi
04. 11. 2017
Radim Vrbata ukončí po nedeli kariéru
04. 11. 2017
Ako budú vyzerať dvojice prvého kola play-off?
04. 11. 2017
Postupová matematika pred poslednými zápasmi základnej čast
04. 11. 2017
Faksa skóroval, Jurčo nehral + highlighty
04. 11. 2017
Kaše hrdinom Ducks + highlighty
04. 11. 2017
Päť trénerov, ktorí by mohli dostať po sezóne výpoveď
04. 11. 2017
Tatar s Pánikom skórovali, traja Česi asistovali + highlighty
04. 11. 2017
Power Rankings: Krátko pred play-off sa najlepšou formou preze
04. 11. 2017

« Návrat na úvodnú stránku
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.