NHL.eu
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku a buďte pri znovuspustení webu.

Hráči, ktorí by mohli Islanders zachrániť sezónu

02. 02. 2018 | Michal Bujna

Nádeje Islanders v postup do play-off začínajú blednúť. Po povzbudivej výhre nad Vegas sa tím po prestávke vrátil s dvoma prehrami s kombinovaným skóre 1:9. Je zrejmé, že pred prestupovou uzávierkou musí prísť k zisku posily. Koho by sa mohol Garth Snow pokúsiť získať?Petr Mrázek, Red Wings
Často sa ukazuje prstom na brankárov, a preto by Snow mohol byť dotlačený k zmene v bránkovisku. Dlhšie sa špekuluje o výmene s Detroitom, prostredníctvom ktorej by na Long Island mohol prísť Petr Mrázek. Navyše, teraz by mohol byť lákavý, pretože má očividne dobrú formu. A má pred sebou aj dlhšiu budúcnosť ako súčasná dvojica.

Robin Lehner, Sabres
Ak by s Detroitom nebolo možné túto výmenu zrealizovať, plán B by mohla byť akvizície Lehnera z Buffala. Ten chytá za slabý tím a napriek tomu má 91,2% úspešnosť zákrokov. Na slabé obrany je zvyknutý a vo veku 26 rokov by mohol byť voľbou Islanders aj do budúcna.

Ryan McDonagh, Rangers
Kto sa zameria na problém hlbšie zistí, že skutočný problém Islanders spočíva v obrane. Preto by bolo logické posilniť tú. Newyorský tím by nemusel hľadať ďaleko. Hneď na Manhattane môže byť k dispozícii McDonagh, ktorý má aj cenné skúsenosti z play-off. Ostrovania by ho získali minimálne aj na ďalší ročník.

Ian Cole, Penguins
Ďalším skúseným dostupným obrancom je Cole, ktorý by nebol veľkým ťahúňom, ale doplnil by hĺbku. A aj to treba, ak chcete uspieť. Tímu by pomohol najmä v oslabeniach a je známy tým, že vie dobre blokovať strely.

Jean-Gabriel Pageau, Senators
Ottawa sa pripravuje na výpredaj a jedným z dostupných hráčov bude Pageau. Je to všestranný útočník, ktorý dokáže strieľať góly, ale ktorý im vie aj zabraňovať. Aj on by tak pomohol zlepšiť defenzívnu hru.

Nejnovější články:

Power Rankings: S akou silou vstúpi 16 tímov do play-off?
02. 02. 2018
Rozpis 1. kola play-off a predpovedaní víťazi
02. 02. 2018
Radim Vrbata ukončí po nedeli kariéru
02. 02. 2018
Ako budú vyzerať dvojice prvého kola play-off?
02. 02. 2018
Postupová matematika pred poslednými zápasmi základnej čast
02. 02. 2018
Faksa skóroval, Jurčo nehral + highlighty
02. 02. 2018
Kaše hrdinom Ducks + highlighty
02. 02. 2018
Päť trénerov, ktorí by mohli dostať po sezóne výpoveď
02. 02. 2018
Tatar s Pánikom skórovali, traja Česi asistovali + highlighty
02. 02. 2018
Power Rankings: Krátko pred play-off sa najlepšou formou preze
02. 02. 2018

« Návrat na úvodnú stránku
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.