Výmeny & špekulácie

Hráči, ktorí by mohli Islanders zachrániť sezónu

Michal Bujna, 02. 02. 2018 Nádeje Islanders v postup do play-off začínajú blednúť. Po povzbudivej výhre nad Vegas sa tím po prestávke vrátil s dvoma prehrami s kombinovaným skóre 1:9. Je zrejmé, že pred prestupovou uzávierkou musí prísť k zisku posily. Koho by sa mohol Garth Snow pokúsiť získať?Petr Mrázek, Red Wings
Často sa ukazuje prstom na brankárov, a preto by Snow mohol byť dotlačený k zmene v bránkovisku. Dlhšie sa špekuluje o výmene s Detroitom, prostredníctvom ktorej by na Long Island mohol prísť Petr Mrázek. Navyše, teraz by mohol byť lákavý, pretože má očividne dobrú formu. A má pred sebou aj dlhšiu budúcnosť ako súčasná dvojica.

Robin Lehner, Sabres
Ak by s Detroitom nebolo možné túto výmenu zrealizovať, plán B by mohla byť akvizície Lehnera z Buffala. Ten chytá za slabý tím a napriek tomu má 91,2% úspešnosť zákrokov. Na slabé obrany je zvyknutý a vo veku 26 rokov by mohol byť voľbou Islanders aj do budúcna.

Ryan McDonagh, Rangers
Kto sa zameria na problém hlbšie zistí, že skutočný problém Islanders spočíva v obrane. Preto by bolo logické posilniť tú. Newyorský tím by nemusel hľadať ďaleko. Hneď na Manhattane môže byť k dispozícii McDonagh, ktorý má aj cenné skúsenosti z play-off. Ostrovania by ho získali minimálne aj na ďalší ročník.

Ian Cole, Penguins
Ďalším skúseným dostupným obrancom je Cole, ktorý by nebol veľkým ťahúňom, ale doplnil by hĺbku. A aj to treba, ak chcete uspieť. Tímu by pomohol najmä v oslabeniach a je známy tým, že vie dobre blokovať strely.

Jean-Gabriel Pageau, Senators
Ottawa sa pripravuje na výpredaj a jedným z dostupných hráčov bude Pageau. Je to všestranný útočník, ktorý dokáže strieľať góly, ale ktorý im vie aj zabraňovať. Aj on by tak pomohol zlepšiť defenzívnu hru.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2019 NHL.eu