Výmeny & špekulácie

Hľadáme centra. Platí pre Penguins i pre Sharks

Michal Bujna, 16. 02. 2018 Tímy, ktoré sa pred dvoma rokmi stretli vo finále Stanleyho pohára, majú pred prestupovou uzávierkou v tomto roku rovnaký cieľ – zisk centra.Generálny manažér Pittsburghu Jim Rutherford povedal, že by chcel mužstvo vylepšiť o centra pre nižšie útoky a chce sa uistiť, že ho pred play-off aj skutočne získa. Je to pre neho terajšia priorita.

„Na základe počtu hráčov, o ktorých hovorím, a na základe rozhovorov s tímami, ktoré mávam, verím, že nejakého hráča získame. Budem na tom pracovať až pokiaľ to nesplním,“ povedal Rutherford pre Sportsnet.

Centra by si radi pridali aj v San Jose. Hlavný tréner Pete DeBoer si herne zakladá na kvalitných centroch a nedávno prezradil, že sa v tíme už od začiatku sezóny hovorí o posilnení tohto postu.

Generálny manažér Doug Wilson priznal, že Sharks sledujú niektorých hráčov, ale s výmenou sa neponáhľa. Chce si počkať na skončenie Olympiády, pretože aj z hráčov, ktorí hrajú na nej, by sa mohol nájsť niekto, kto by zaplnil danú pozíciu.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2019 NHL.eu