NHL.eu
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku a buďte pri znovuspustení webu.

Halák prehral, Jágr debutoval, Zacha žiaril + video

12. 10. 2017 | Jiří

Jaromír Jágr zažil debut v drese Flames, ale nebodoval. Z dvojice Slovákov a pätice Čechov bodovali len Michal Frolík a Pavel Zacha, ktorí sa však postarali o góly svojich tímov!

Jaromír Jágr nastúpil v treťom útoku Calgary a odohral 13 a pol minúty. Do bodovania sa nezapísal, ale tešil sa z výhry Calgary 4:3 nad Los Angeles, ktorá sa zrodila v predĺžení. Do bodovania sa zapísal iný Čech, útočník Michal Frolík, ktorý strelil svoj prvý gól v sezóne a pridal aj asistenciu.

Mladík Pavel Zacha má za sebou veľmi dobrý večer. Jeho New Jersey vyhralo na ľade Toronta 6:3 a on strelil dva góly, svoje prvé v sezóne. Stal sa aj prvou hviezdou zápasu. Devils zostávajú aj vďaka tomu po troch zápasoch stále bez prehry.

Jaroslav Halák sa vrátil do brány Islanders, ale na ľade Anaheimu inkasoval tri góly z 30 striel a Islanders prehrali 2:3. Prvý gól dostal už v úvodnej minúte. Ondřej Kaše za domáci tím nehral pre zranenie hornej časti tela.

Nedarilo sa ani Bostonu, ktorý prehral v Colorade 3:6. Zdeno Chára nebodoval, ale zaznamenal najviac plusových bodov z tímu – dva. David Krejčí ani David Pastrnák tiež nebodovali.