Výmeny & špekulácie

Fotky Karlssona sa postarali o rozruch. Ten trvá na tom, že na nich nie je nič zlé

Michal Bujna, 09. 03. 2018 Náš obľúbenec Erik Karlsson je späť. Tentokrát sa nebudeme rozprávať o tom, či bude vymenený ani o tom, či podpíše novú zmluvu. Tentokrát príde reč na tímové fotografovanie, ktoré sa v Ottawe postaralo o ďalší rozruch.


Internetom sa začali šíriť fotografie zo spoločného fotenia tímu, na ktorých bol Karlsson ako kapitán po boku majiteľa Eugenea Melnyka, z ktorým údajne nemajú práve najlepší vzťah. A výrazy hráča na fotkách to len dokumentovali.

Švédsky obranca však poprel, že by počas fotenia nejako dával najavo svoju nespokojnosťou so situáciou v klube alebo svoj vzťah k majiteľovi tímu.

„Myslím si, že keď na niekoho budete mieriť 25 minút s fotoaparátom, tak môžete nájsť päť sekúnd akéhokoľvek podtónu, aký len budete chcieť. Bolo to tímové fotenie také ako všetky ostatné, ktoré som zažil,“ povedal Karlsson. „Párkrát sa do fotoaparátu usmejete. Inak je trochu otravné sedieť tam tak dlho a nerobiť nič iné okrem toho.“

Špekulácie o odchode Karlssona z Ottawy sa pravdepodobne ešte objavia v lete pred draftom napriek tomu, že generálny manažér Pierre Dorion povedal, že s ním chce predĺžiť zmluvu. Karlsson tiež trvá na tom, že je v hlavnom meste Kanady spokojný.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2019 NHL.eu