NHL.eu
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku a buďte pri znovuspustení webu.

Detroit prehral štvrtý duel po sebe, Tatar a Frk nebodovali + video

23. 10. 2017 | Michal Bujna

V jedinom nedeľnom zápase sa z víťazstva 4:1 tešil Vancouver. Znamenalo to, že Detorit prehral tretí domáci zápas po sebe a štvrtý po sebe celkovo. Tomáš Tatar ani Martin Frk nebodovali.

Vancouver prestrieľal Detroit 37:21 a strelil tri góly v druhej tretine, aby si víťazstvom 4:1 vylepšil bilanciu na tripe na 3-1. Domáci tím zažíva krízu a prehral štvrtý zápas po sebe, tretí v novučičkej Little Caesars Aréne. V prvých 40 minút pritom jeho hráči pustili na bránu Howarda až 29 striel.

Tomáš Tatar odohral 17 minút a ďalšie dve strávil na trestnej lavici za hákovanie. Duel opustil s troma strelami a mínusovým bodom. Martin Frk odohral zhruba o tri minúty menej a prezentoval sa troma bodyčekmi. Petr Mrázek nechytal.