Výmeny & špekulácie

Detroit bude v budúcej sezóne mladší. Zostane v ňom aj Holland?

Michal Bujna, 29. 03. 2018 Konštatovanie, že Detroit Red Wings bude v budúcej sezóne mladším tímom, nie je vôbec žiadnym prekvapením. Generálny manažér Ken Holland však v kútiku duše ľutuje, že s omladzovaním nezačal o trochu skôr.„Myslím si, že som bol v roku 2016 konzervatívny,“ povedal pre The Athletic. „Na minuloročnej prestupovej uzávierke sme predávali. Tento rok sme vymenili Tomáša Tatara. Ako sa pozerám na budúcoročný tím, tak budem do zostavy ťahať viac mladých chlapcov.“

Hollandovi v lete končí zmluva a špekuluje sa, že by mohol Detroit opustiť s tým, že by sa chopil tejto pozícii v Seattli. Generálneho manažéra však ešte čakajú ďalšie stretnutie s prezidentom Christopherom Ilitchom o budúcnosti svojej i tímovej.

Zámorský odborník Craig Custance tvrdí, že podľa jeho jedného zdroja, ktorý má blízko k situácii, by bolo šokom, ak by Holland v tíme nezostal. Očakáva novú trojročnú zmluvu.

Inak sa už aj špekulovalo o tom, že by Holland v Detroite skončil a nahradil by ho súčasný generálny manažér Tampy Bay Steve Yzerman. Jeden anonym z NHL však trefne povedal, že to by musel byť Yzerman padnutý na hlavu.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2019 NHL.eu