NHL.eu
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku a buďte pri znovuspustení webu.

Desať hviezd, ktoré v zápase hviezd neuvidíte

13. 01. 2018 | Michal Bujna

Sidney Crosby je hviezda, ktorá sa dostala do tohtoročného zápasu hviezd len vďaka svojmu hviezdnemu menu. Za svoje výkony si tam nezaslúži byť. Iní hráči by si zaslúžili, ale z nejakého dôvodu sa tam nedostali. Prinášame 10 z tých najväčších opomenutí.

1. Phil Kessel - keď už sme spomínali Crosbyho, z jeho spoluhráčov by si nomináciu viac zaslúžil Kessel, ktorý vedie tím v počte gólov i bodov.

2. Charlie McAvoy - má síce len 19 rokov, ale už hrá v prvom páre Bostonu a je skutočne skvelý. V budúcnosti ho v exhibícii určite uvidíme, zatiaľ je prehliadaný.

3. Mike Smith - Smith má 92,2% úspešnosť zákrokov a pre Calgary je v tejto sezóne rozdielovým hráčom. Tím však môže tešiť, že hrať nebude. Aspoň načerpá nové sily.

4. Jonathan Huberdeau - má nábeh na najlepšiu sezónu v kariére a je produktívnejší aj ako Barkov. Ak by však mal byť nominovaný len jeden z tejto dvojice, zaslúžil by si to viac predsa len fínsky útočník. Bolo by však zábavné vidieť ich hrať spolu pri formáte traja proti trom.

5. Shayne Gostisbehere - patrí medzi najproduktívnejších obrancov ligy, má nábeh na najlepšiu sezónu v kariére a patrí medzi rozdielových hráčov Philadelphie.

6. Mark Giordano - ďalší dôležitý hráč Calgary je kapitán, ktorý hráva takmer 25 minút na zápas a pokoril už 20-bodovú hranicu.

7. Roman Josi - obrancovia to mali ťažké, keďže sa vyberali len traja z každej divízie. Josi skončil medzi tými, ktorí sú tesne pod čiarou. A keďže v Nashville hrá P.K. Subban, je zrejmé, prečo Predators bude zastupovať práve on.

8. William Karlsson - Karlsson je obrovským dôvodom toho, prečo sa Vegas tak darí. Z tímu však boli nominovaní dvaja „hviezdnejší“ hráči (Neal a Fleury), a tak už by ich tam zrejme bolo viac ako dosť.

9. Sergej Bobrovskij - obhajca Vezinovej trofeje zažíva ďalší veľmi dobrý ročník a je medzi najužitočnejšími hráčmi tímu. V poslednom čase však mával aj občasné výpadky a voľno mu určite prospeje.

10. Vladimir Tarasenko - mnohým ako prvé preblesklo hlavou: „Prečo nie je nominovaný aj Tarasenko?“ To sa asi nedozvieme. Ide o hviezdu z kategórie tých najväčších, zažíva vydarený ročník a mal by počas celého víkendu čo ponúknuť.

Nejnovější články:

Power Rankings: S akou silou vstúpi 16 tímov do play-off?
13. 01. 2018
Rozpis 1. kola play-off a predpovedaní víťazi
13. 01. 2018
Radim Vrbata ukončí po nedeli kariéru
13. 01. 2018
Ako budú vyzerať dvojice prvého kola play-off?
13. 01. 2018
Postupová matematika pred poslednými zápasmi základnej čast
13. 01. 2018
Faksa skóroval, Jurčo nehral + highlighty
13. 01. 2018
Kaše hrdinom Ducks + highlighty
13. 01. 2018
Päť trénerov, ktorí by mohli dostať po sezóne výpoveď
13. 01. 2018
Tatar s Pánikom skórovali, traja Česi asistovali + highlighty
13. 01. 2018
Power Rankings: Krátko pred play-off sa najlepšou formou preze
13. 01. 2018

« Návrat na úvodnú stránku
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.