Výmeny & špekulácie

Darling sa zatiaľ trápi. Hurricanes mu však stále veria

Michal Bujna, 23. 01. 2018 Scott Darling. Jeden z ďalších náhradníkov Chicaga, ktorí pútali pozornosť ako potenciálne jednotky. Šancu dostal v Caroline. Zatiaľ to však viedlo len k tomu, že mnohí začali pochybovať, či na to skutočne má.Táto otázka je oprávnená. Po výmene a podpise štvorročnej zmluvy v hodnote 16,6 milióna dolárov má v tejto sezóne bilanciu 9-13-6 s podpriemernou úspešnosťou zákrokov 89,2 %.

Túto skutočnosť zhoršuje ešte aj skutočnosť, že dlhoročný Hurikán Cam Ward mal byť len náhradníkom, a pritom má podstatne lepšiu bilanciu 12-5-2 a solídnu 90,7% úspešnosť zákrokov.

Niektorí už dokonca pripomínajú meno Eddieho Läcka. Aj do neho sa vkladali nádeje a ako to dopadlo. To si však v klube nechcú pripustiť. V pondelok Hurricanes zverejnili jasný výrok trénera Billa Petersa: „Musíme ho rozbehnúť. Je schopný. Veríme v neho.“


Darling sa potrebuje zlepšiť, to je zrejmé. To však platí aj o hráčoch, ktorí hrajú pred ním. Aj tí majú často leví podiel na inkasovaných góloch. Carolina je pritom stále v boji o play-off. Momentálne stráca na postupovú pozíciu štyri body.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2019 NHL.eu