Výmeny & špekulácie

Babcocka už štvali reči novinárov. Ja tu rozhodujem, povedal

Michal Bujna, 18. 01. 2018 Hlavný tréner tímu Toronto Maple Leafs, Mike Babcock, trpezlivo počúval pripomienky novinárov, ale trpezlivosť mu už došla. Svojím kritikom odkázal, že rozhodnutia v tíme nerobia oni, ale on.

„Takto sa na to pozerám: Najali mňa, aby som robil rozhodnutia,“ povedal Babcock po stredajšom tréningu. „Ak sa necháte ovplyvňovať takýmito rečami... viete si predstaviť, že by ste si ich brali k srdcu zakaždým, keď vám niekto v živote povie, že by ste niečo nemohli urobiť? Kam by ste sa dostali?“

Babcock si vyslúžil v ostatnej dobe kritiku za to, že nedáva viac priestoru Austonovi Matthewsovi a že drží v zostave krídelníka Lea Komarova a obrancu Romana Poláka, za ktorých mohli hrať mladší a šikovnejší hráči. Jemu sa však zostava pozdáva aj napriek tomu, že má jeho tím v posledných ôsmich dueloch bilanciu 2-3-3.

„Keď sa pozriem na naše posledné zápasy, tak si myslím, že sme v dobrej situácii. Necítim to tak ako vy, novinári. Ani trochu. Keď to tak budem cítiť, potom nejaké veci zmeníme,“ dodal Babcock.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2019 NHL.eu